Moje předsevzetí na rok -2014-.
-Psát blog-pravidelně!
-Učit se -__- :D
-Začnu konečně kreslit. :))
-Naučím Badyho novým povelům.(poklona,přines,pust,už mu nestačí O,o)
-Začnu PRAVIDELNĚ cvičit.
-Budu snídat! yummmy. :)
-Nepřestanu pít čistou vodu. :)
-Občas něco vyrobím.
-Dokončím.''ročník'' s průměrem max. 1.3!
*Vyzdobím si pokoj.
*Založím motivační deník.
*Nepřestanu šetřit.
*Koupím si konečně zimní šálu. :3
*Budu víc hrát na kytaru.
*Začnu si víc věřit!
*Každý den udělám něco neobvyklého.
*Každý den přečtu kousek z knihy.
*Konečně si založím deník a spustím projekt 365,na který se už dlouho chystám.
*Přestanu tolik snít.
*Sepíšu svoje texty písní do jednoho deníku.
*Upeču svoji první pizzu! :3
*Začnu chodit brzo spát!
Je toho trochu víc,ale snad to nějak zvládnu.Pochlubte se-máte taky předsevzetí nebo to vzdáváte? :)
Pokusím se Vás postupně informovat jak se mi daří. :)
*-Lou-
pátek 3. ledna 2014
Zamyšlení
Vzhledem k tomu,že je to už dost dlouho,co sem sem nic nenapsala,nevím zda má cenu ještě pokračovat.
Ale když už jsem začala,budu pokračovat. :3 Zkusím to znova. :)
Pravidelně psát články. :)
Je nový rok. :) Nová šance na změnu. <3 -2014-
*lou
středa 31. července 2013
Vítám Vás na mém blogu
Ahoj,vítám Vás na mém blogu.
Jmenuji se Lenka a je mi 13 let. :) Ráda bychom Vás seznámila s tím,co jsem budu psát,jaké články zde budu zveřejňovat.
Jmenuji se Lenka a je mi 13 let. :) Ráda bychom Vás seznámila s tím,co jsem budu psát,jaké články zde budu zveřejňovat.
- Například o tom,jak probíhá můj školní rok.Jak se učím,co mi pomáhá,atd. :)
- Jak se připravuji do školy.
- Filmy.
- 'novinky' ze světa. :D
- Všelijaké věci o cvičení.
- Úklid pokoje :D
- Jak zahnat nudu.
- Recepty.
- DIY nápady.
A další. :) Nevím zatím co,ale určitě toho bude víc. :)
Zatím se mějte a doufám,že se Vám tu bude líbit!
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)
