Zobrazují se příspěvky se štítkem. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkem. Zobrazit všechny příspěvky

středa 24. února 2016

Dejme se znovu do práce!

Zdraví Vás moje nadšené JÁ!

Po šíleně dlouhé době (až je mi to skoro hanba) se opět ozývám s novým článkem. Nejspíš ho píšu jenom proto, že bych měla dělat úplně něco jiného, ale to je teď vedlejší. Spíš budu doufat, že je to jeden z mých pohnutků v mé hlavě, jak se změnit a udělat ze sebe ještě o kousek lepšího člověka než jsem byla včera.
Zkrátka a jednoduše! Píši článek a musím říct, že jsem na sebe celkem hrdá. Doufám, že se to stane mojí další přirozeností jako je například cvičení, spánek a taky prokrastinace že.
Jen bych se s Vámi chtěla podělit o pár mých myšlenek, které občas na intru takhle ve středu večer mívám. Tento týden je ale trochu odlišný. Díkybohu. Za necelých pár dní mě čekají zasloužené jarní prázdniny!!! Třikrát hurá!!! 
S příchodem nového roku (jak už to tak u mě bývá zvykem) přišla i nová předsevzetí. Zhubnout bylo jedním z nich. Začínám pomalými krůčky. Pro mě jsou to ale obrovské skoky, něco, co jsem ještě nikdy nezažila a musím říct, že mě to nepřestává ohromovat. Jedním z těch kroků je založení nového instagramu kde dokumentuji svoji snahu se sebou KONEČNĚ začít něco dělat a i třeba příspěvek na tento blog.
Abych to zkrátila, čekejte od dnešního dne pravidelné příspěvky a doufám, že někdo bude mít chuť moje povídání číst. :) 

Mějte krásný zbytek večera a já se jdu vrhnout na Angličtinu!